Skuteczna regeneracja stawów za pomocą terapii regeneracyjnych i zabiegów operacyjnych

Terapie regeneracyjne przyszłością każdego z nas

 

Odmładzanie stawów to nowoczesna profilaktyka i leczenie za pomocą skutecznych terapii regeneracyjnych oraz zabiegów operacyjnych. Damian Zaborowski – specjalista ortopeda traumatolog, po badaniu klinicznym i obrazowym Pacjenta przedstawia indywidualny program profilaktyki i leczenia stawów.

Terapie stymulują organizm do naprawy, gojenia a nawet regenerowania uszkodzonych tkanek poprzez łączenie sprawdzonej i bezpiecznej technologii z własnymi komórkami organizmu.
Należy mieć świadomość,że w w wielu chorobach ortopedycznych, bądź urazach są jednym z elementów całego programu leczenia i warto sprawdzić wiedzę obiektywnie na temat proponowanej terapii.

Posiadamy systemy i technologie na najwyższym światowym poziomie, począwszy od zastosowania viscosuplementacji – wykorzystującej specjalnie dedykowany kwas hialuronowy w formie dostawowej, systemu Angel, czyli komputerowego separatora komórkowego do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego z odpowiednio zagęszczonym stężeniem czynników wzrostu niezbędnych do uzyskania efektu leczniczego, przez terapię Orthokine, której celem jest interwencja bezpośrednio w źródło zapalenia, aż po terapię Cytori – opatentowaną technologię pozyskiwania komórek macierzystych i regeneracyjnych z tkanki tłuszczowej. Komórki macierzyste znacznie przyspieszają regenerację uszkodzonych struktur, a nawet potrafią je zregenerować. Technologia Cytori to terapia unikatowa, przebadana klinicznie. To opatentowany i bezpieczny sposób pozyskiwania komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej metodą enzymatyczną za pomocą specjalistycznego urządzenia medycznego Celution 800/CRS, które w Polsce do niedawna było dostępnego tylko w ośrodkach naukowych.

Odmładzanie stawów to również zabiegi operacyjne, które wykonuje lekarz z bogatym doświadczeniem klinicznym z zastosowaniem najnowszych technologii w zakresie ortopedii.

Naszym celem jest przekazanie wiedzy i możliwości o tym, jak możesz zadbać o swoje stawy, aby długo cieszyć się sprawnością bez bólu. Znajomość i skorzystanie w życiu z nowoczesnych terapii regeneracji to gwarancja utrzymania dobrej formy fizycznej do późnej starości. Terapie regeneracyjne to przyszłość każdego z nas, to nowoczesny transfer do komfortowego życia bez bólu.

Zapraszamy na www.odmladzaniestawow.pl