Skuteczna regeneracja stawów za pomocą terapii regeneracyjnych i zabiegów operacyjnych

Pokonać olimpijkę

1500 m pływania w Zegrzu, 40 km rowerem do Warszawy i 10 km biegu (w tym dwa razy pod górę stromą ulicą Karową). Bałam się jak cholera, bo mam teraz taki czas, że biegam głównie za dziećmi (interwały opanowane do perfekcji, poza tym posucha), na rowerze byłam dwa razy. Tak, ciągle szlifuję pływanie i to akurat regularnie pod okiem trenera.

– Rafał! – powiedziałam mojemu trenerowi. – To bez sensu, nie wystartuję. Jestem zmęczona, zero regeneracji, mnóstwo pracy, nie jestem przygotowana.

Byłam pewna, że ze zrozumieniem pokiwa głową.

-I co? – zapytałam.

– Startować – skwitował krótko.

Nie miałam wyjścia 🙂 W niedzielę pobudka o piątej rano, żeby o 6.30 busikiem zabrać się z Placu Teatralnego w Warszawie nad Zegrze. Tam klucha w żołądku i kilka głębokich oddechów. Po kilkudziesięciu metrach w wodzie złapałam swój rytm. Na rowerze zgubiłam licznik, ale co mi tam. W końcu się nie ścigam. Najgorsze było bieganie: pod górę i w totalnym słońcu. Najlepsze było bieganie: z kibicami wrzeszczącymi ile sił w płucach. Udało się! Na mecie szczęście, wzruszenie i mega uśmiech. Było warto! PS No i kolana wytrzymały!