Skuteczna regeneracja stawów za pomocą terapii regeneracyjnych i zabiegów operacyjnych

News

Iwona Matkowska

Iwona w życiu zawsze wszystko robi na 100% jest szczęśliwą Mamą, kocha sport i adrenalinę. Jest osobą spokojną, pracowitą i lubiącą wyzwania.Jej pierwszym większym sukcesem był brązowy medal mistrzostw Świata...

Read more

Agnieszka Wieszczek-Kordus

Swoją przygodę z zapasami rozpoczęła w wielu 18 lat. Jako pierwsza Polka w historii zdobyła brązowy medal na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie 2008.

Read more

Paweł Kunachowicz

Jestem międzynarodowym przewodnikiem wysokogórskim IFMGA, polskim instruktorem narciarstwa alpejskiego, skiperem angielskiej szkoły Royal Yachting Assocation. Wcześniej skończyłem Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim.

Read more

Emilia Raszyńska

Coaching zdrowotny i żywieniowy to połączenie wiedzy z zakresu psychologii i dietetyki. Moja praca to interdyscyplinarne, całościowe podejście do kwestii związanych z szeroko pojętym zdrowiem i żywieniem.

Read more

Jacek Diabeł Wiśniewski

Jestem weteranem dwóch misji w Afganistanie, który z pasją wykonywał swoją pracę. W 2010 roku zostałem odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Krzyża Wojskowego za wybitne zasługi w działaniach przeciw terroryzmowi.

Read more

Beata Sadowska

Studiowałam politykę społeczną na Uniwersytecie Warszawskim i ukończyłam Warsaw Journalism Center. Jako 19-latka pracowałam w Radiu Kolor, potem - Radiu ZET, TVN, MTV, Polsacie, TVP2, Polsat Cafe, TVN Style.

Read more

Mariusz Czerkawski

Mariusz Czerkawski – to przede wszystkim profesjonalny sportowiec. Pasja, ambicja, ciężka praca i determinacja pozwoliły mu trafić do najlepszej ligi hokejowej świata - NHL.

Read more

Iwona Guzowska

Jestem szczęśliwym człowiekiem, głodnym wiedzy i świata. Jestem spełnioną kobietą , mamą 24 letniego syna Wojtka i żoną prawdziwego wojownika, polskiego żołnierza.

Read more

Rafał Patyra

Dziennikarz sportowy TVP. Były piłkarz, absolwent warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz Warszawskiego Centrum Dziennikarstwa. Przygodę z telewizją rozpoczął w 1999 roku w TVN.

Read more

Alicja Resich-Modlińska

Dziennikarka telewizyjna i radiowa, autorka felietonów i tekstów satyrycznych.

Read more