Skuteczna regeneracja stawów za pomocą terapii regeneracyjnych i zabiegów operacyjnych

Agnieszka Wieszczek-Kordus

Swoją przygodę z zapasami rozpoczęła w wielu 18 lat. Jako pierwsza Polka w historii zdobyła brązowy medal na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie 2008.

Swoją przygodę z zapasami rozpoczęłam w wielu 18 lat. Jako pierwsza Polka w historii zdobyłam brązowy medal na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie w 2008 roku. Igrzyska w Londynie opuściłam z powodu kontuzji -zerwania więzadła krzyżowego przedniego. Na Mistrzostwach Europy w Tbilisi w 2013 , w dniu swoich urodzin po raz drugi zerwałam więzadła w lewym kolanie. Jestem bardzo ambitna i pomimo przeciwności losu nigdy się nie poddałam. Jestem kilkukrotną medalistką Mistrzostw Europy, Wielokrotna Mistrzynią Polski oraz Olimpijką z Rio de Janeiro 2016. Jestem również obecną Mistrzynią Świata Armii CISM – Macedonia 2016, oraz Mistrzynią Polski 2016. Związana jestem Wojskowym Klubem Grunwald Poznań. Kocham adrenalinę i wyzwania, nie lubię monotonii, zawsze musi się coś dziać. Jestem szczęśliwą Mamą, Żoną i Żołnierzem Sił Powietrznych w stopniu starszego szeregowego.

RozwińZwiń

Warning: Use of undefined constant ID - assumed 'ID' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/zdrowestawy/single-ambasador.php on line 45