Skuteczna regeneracja stawów za pomocą terapii regeneracyjnych i zabiegów operacyjnych

Iwona Matkowska

Iwona w życiu zawsze wszystko robi na 100% jest szczęśliwą Mamą, kocha sport i adrenalinę. Jest osobą spokojną, pracowitą i lubiącą wyzwania.Jej pierwszym większym sukcesem był brązowy medal mistrzostw Świata w Guangzhou w kategorii do 48kg.

W życiu zawsze robię wszystko na 100%. Jestem szczęśliwą Mamą, kocham sport i adrenalinę. Jestem osobą spokojną, pracowitą i lubiącą wyzwania. Moim pierwszym większym sukcesem był brązowy medal mistrzostw Świata w Guangzhou w kategorii do 48 kg. W 2010 roku zdobyłam złoto wojskowych mistrzostw Świata w zapasach w Lahti, osiągnięcie to powtórzyłam w 2014 roku w Amerykańskiej bazie McGuire-Dix-Lakehurst. Na mistrzostwach Europy zdobyłam pięć medali, w tym jeden złoty w 2012 roku. W 2012 roku wystąpiłam również w Letnich igrzyskach Olimpijskich w Londynie zajmując siódme miejsce w kategorii 48 kg. Na mistrzostwach Świata w 2014 roku w Taszkencie w kategorii 48kg sięgnęłam po tytuł wicemistrzyni Świata, przegrywając w finale z Japonką Eri Tosaką. Jestem olimpijką z Rio de Janeiro 2016. Obecnie V-ce mistrzyni Wojskowych Mistrzostw Świata CISM w Macedonii 2016. Jestem również Żołnierzem Sił Powietrznych w stopniu starszego szeregowego.

RozwińZwiń

Warning: Use of undefined constant ID - assumed 'ID' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/zdrowestawy/single-ambasador.php on line 45