Skuteczna regeneracja stawów za pomocą terapii regeneracyjnych i zabiegów operacyjnych

Rafał Patyra

Dziennikarz sportowy TVP. Były piłkarz, absolwent warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz Warszawskiego Centrum Dziennikarstwa. Przygodę z telewizją rozpoczął w 1999 roku w TVN.

Jestem dziennikarzem sportowym TVP, absolwentem warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, Warszawskiego Centrum Dziennikarstwa oraz byłym piłkarzem. Przygodę z telewizją rozpocząłem w 1999 roku w TVN. Potem była TV Puls oraz – od 2003 roku – Telewizja Polska, której jestem wierny do dzisiaj. Prowadziłem w niej nie tylko programy sportowe, ale także inne, jak choćby „Pytanie na śniadanie”. Gdy zdejmuję garnitur, przebieram się w dres i w charakterze trenera prowadzę piłkarską reprezentację TVP. Jednak najchętniej spędzam czas w towarzystwie kochanych dzieciaków i żony Asi. Jestem miłośnikiem historii oraz wiernym zawołaniu: Bóg, Honor, Ojczyzna.

RozwińZwiń

Warning: Use of undefined constant ID - assumed 'ID' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/zdrowestawy/single-ambasador.php on line 45