Skuteczna regeneracja stawów za pomocą terapii regeneracyjnych i zabiegów operacyjnych

Idea

Odmładzanie stawów to nowy trend w ortopedii. Hasłem przewodnim jest: ” Sprawność bez bólu”

Pomysłodawcą odmładzania stawów jest Damian Zaborowski – ortopeda traumatolog. Pasjonat. Lekarz z powołania, który bazując na bogatym doświadczeniu klinicznym i rozmowach z Pacjentami, dostrzegł potrzebę uporządkowania wiedzy medycznej z zakresu podstawowych i nowoczesnych metod regeneracji stawów  oraz uproszczonego podziału schorzeń ortopedycznych. Zaprosił do współpracy Profesjonalistów ze specjalistyczną wiedzą i umiejętnościami oraz sportowców i osoby , które cenią zdrowy, aktywny styl życia.

Celem stworzonego przez niego projektu jest przedstawienie wiedzy z zakresu profilaktyki, terapii regeneracyjnej i technik operacyjnych na  światowym poziomie.  Program jest dedykowany dla poszczególnych przypadków w sposób zrozumiały dla każdego Pacjenta.

Na portalu Pacjenci mogą zapoznać się z możliwościami i nowoczesnymi technologiami używając do tego szeregu animacji, filmów czy  interaktywnych modułów ułatwiających poznanie źródła swojego bólu, problemu czy specjalistycznej wiedzy ortopedycznej

Połączenie wiedzy doświadczenia klinicznego lekarzy z nowoczesną technologią, oryginalnym i opatentowanym sprzętem medycznym pozwala uzyskać optymalne efekty terapeutyczne.

Naszym zadaniem jest pomoc w dobraniu najlepszej indywidualnej terapii i postępowania medycznego w leczeniu układu kostno-stawowego opartego na bezpieczeństwie, badaniach naukowych i praktyce klinicznej.

Zaproponowane rozwiązania medyczne cechuje bezpieczeństwo, innowacyjność i skuteczność.